Masz pytanie? Zadzwoń do nas

SPRZĘT DO BIURA - Kraków, Nowy Sącz, Tarnów

Właściwa organizacja przestrzeni oraz zastosowanie odpowiedniego sprzętu wpływa w istotny sposób na efektywność pracy zespołu. Z myślą o tej wydajności proponujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie systemu zarządzania drukiem i obiegu dokumentów w firmach. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i wsparcie w podjęciu decyzji niezależnie czy musisz wybrać jedynie praktyczną kserokopiarkę dla biura, czy też chcesz stworzyć środowisko druku wyposażone w całą gamę urządzeń przeznaczonych do działań na dokumentach. Konsultacja z doświadczonym specjalistą druku z pewnością pozwoli ocenić obecne i przyszłe potrzeby firmy oraz koszty eksploatacji urządzeń. Oferujemy konsultacje, a także sprzedaż lub wypożyczenie wielu urządzeń biurowych produkowanych przez światowej klasy marki takie jak SHARP, EPSON, Brother, HP, Samsung, Konica Minolta, HSM.

Jakie urządzenia do biura udostępniamy?

Nasi specjaliści doradzą i dostosują urządzenia oraz zadbają o ich odpowiednie wyposażenie w oryginalne lub zamienne materiały do eksploatacji, zgodne z zaleceniami producenta. Udostępniamy sprzęt do wydruków i kopii kolorowych i monochromatycznych, który jest niezbędny w każdym biurze:

Chętnie dowiemy się więcej o Twojej firmie, potrzebach i oczekiwaniach pracowników, a także celach, które pomożemy osiągnąć poprzez sprzedaż lub wynajem drukarek i sprzętu biurowego oraz serwis kserokopiarek.

Zanim podejmiesz decyzję – skontaktuj się z nami!