Masz pytanie? Zadzwoń do nas

Serwis kserokopiarek w Krakowie

Niezawodne usługi serwisowe urządzeń biurowych i doskonale wykwalifikowany personel techniczny to podstawa naszego sukcesu. Prowadzimy serwis kserokopiarek, niszczarek, drukarek i innych urządzeń ze środowiska druku. Rzetelnie podchodzimy do realizacji wszystkich zadań w naszej pracy. Standard usług, dostęp do najwyższej jakości materiałów eksploatacyjnych i wieloletnie doświadczenie praktyczne sprawiły, że zyskaliśmy zaufanie Klientów. Zdajemy sobie sprawę, że aby kserokopiarka czy inne urządzenie biurowe spełniało swoją funkcję, niezależnie czy jest kupione, czy wynajęte, musi działać prawidłowo i wydajnie. Dlatego zachęcamy do kontaktu w sprawie jakichkolwiek problemów ze sprzętem.

Usługi serwisowe sprzętu biurowego

W ramach usług serwisowych oferujemy przeglądy, naprawy, konsultacje techniczne i umowy serwisowe. Nasi serwisanci zadbają o kwestie techniczne, obsługę serwisową, zapewnią materiały niezbędne do eksploatacji oraz części zamienne. Jeśli zajdzie taka potrzeba, przeprowadzą szkolenie pracowników odnośnie do użytkowania sprzętów do biura oraz oprogramowania.

Co oferujemy?

Powierzając nam naprawę urządzeń do obsługi dokumentów, zyskujesz pewność, że naprawa zostanie wykonana szybko i sprawnie, a Ty otrzymasz zastępczą kserokopiarkę czy drukarkę, która umożliwi Ci pracę bez przerw, trudności w realizacji zadań i strat finansowych. Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą wynajmu drukarek.