Masz pytanie? Zadzwoń do nas

Sprzedaż i wypożyczanie sprzętu biurowego

Nasza firma informatyczna oferuje wszystkie usługi, które zapewniają optymalny obieg dokumentów w firmie oraz wynajem drukarek. Dostarczamy sprzęt biurowy oraz gotowe rozwiązania, jak usprawnić pracę w przedsiębiorstwie. Pomagamy w wykonywaniu codziennych działań, które w dalszej perspektywie prowadzą do rozwoju i zwiększają konkurencyjność firmy. Realizowanie zadań z użyciem zawsze sprawnych urządzeń o zaawansowanej nowoczesnej technologii jest nie tylko efektywne, ale i znacznie przyjemniejsze niż w przypadku wyeksploatowanych sprzętów. W zakres naszych usług wchodzi:

Pełne wsparcie dla biura

Jeśli szukasz wsparcia w zakresie doboru czy użytkowania konkretnego sprzętu dla firmy, nasza oferta jest dla Ciebie. W trakcie audytu zapoznamy się ze specyfiką pracy i intensywnością, z jaką używane są poszczególne sprzęty, które tworzą system drukowania, kopiowania i niszczenia dokumentów. Następnie ocenimy i wskażemy, w jaki sposób zwiększyć efektywność środowiska druku, udzielimy informacji o przypuszczalnych kosztach wykonywania wydruków i kopii, podpowiemy jak ergonomicznie zorganizować przestrzeń. Nie musisz znać się na najnowszej technologii ani wiedzieć, jaka kserokopiarka do biura będzie najlepsza. Zajmiemy się inwentaryzacją i wdrożeniem oprogramowania, wykonamy analizy ekonomiczne i projekt zmian, tak aby zyskać realne oszczędności. Zainstalujemy nowoczesny system zarządzania wydrukiem oraz dokumentami o odpowiednim stopniu zaawansowania w zależności od wielkości przedsiębiorstwa i oczekiwanych rezultatów. To pozwoli obniżyć koszty wydruku, tworzyć raporty, rozliczać koszty, a także zwiększyć bezpieczeństwo dokumentów: możliwe jest przypisanie wykonania wydruku do konkretnego pracownika. Potwierdzenie tożsamości odbywa się za pomocą kart zbliżeniowych lub kodów PIN.

Pracownicy nie będą musieli szukać pomocy, również wtedy, kiedy sprzęt odmówi posłuszeństwa. Odpowiednio skalibrowany system automatycznie wyśle zgłoszenie serwisowe. Wszystkie te problemy rozwiążemy za Ciebie, abyś mógł ze spokojem wykonywać obowiązki i nie martwić się o żadne techniczne kwestie. Nasze atuty to profesjonalizm, szybka reakcja oraz dojazd na miejsce, dzięki czemu nasi Klienci zyskują komfort i poczucie bezpieczeństwa, niezależnie od sytuacji. Niemal dwudziestoletnie doświadczenie w wynajmie urządzeń biurowych pozwala nam świadczyć wszechstronne usługi i odpowiadać na potrzeby zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami.