Masz pytanie? Zadzwoń do nas

Blog

Wybór kserokopiarki do biura. Na co zwrócić uwagę?

Opublikowano: Kwiecień 13, 2021

Kserokopiarka stanowi urządzenie, bez którego niemożliwe byłoby prawidłowe oraz płynne funkcjonowanie żadnego biura, dlatego też musi się ona znaleźć w każdym tego typu obiekcie. Wybór odpowiedniej dla naszego biura kserokopiarki warto rozpocząć przede wszystkim od znalezienia urządzenia o określonych rozmiarach. Jak wiadomo, powierzchnie biurowe to miejsca posiadające różną wielkość, gdzie wykonuje się bardzo różnorodne prace, dlatego też w zależności od rozmiaru naszego biura zależeć będzie również rozmiar samej kserokopiarki. Jest to ważne zwłaszcza w przypadku mniejszych pomieszczeń biurowych, ponieważ umieszczając w nich urządzenia o większych gabarytach, stracimy miejsce na inne niezbędne nam rzeczy bądź też przestrzeń do swobodnego poruszania się.

Czytaj dalej

Jakich urządzeń drukujących nie może zabraknąć w żadnym biurze?

Opublikowano: Marzec 24, 2021

Odpowiednie wyposażenie biur to klucz do wygodnej pracy. Podstawą są w tym przypadku urządzenia drukujące, które w dzisiejszych czasach są absolutnie niezbędne. Jaki sprzęt jest więc konieczny i to właściwie w każdym biurze?

Czytaj dalej

Ile kosztuje dzierżawa urządzeń drukujących dla firmy?

Opublikowano: Marzec 10, 2021

Chyba nikt nie wyobraża sobie dzisiaj, że można prowadzić firmę bez urządzeń drukujących. W każdym przedsiębiorstwie czy firmie codziennie drukuje się sporo dokumentów. Z tego też powodu warto zaopatrzyć się w porządny, markowy sprzęt drukujący. Jednak, zamiast go kupować lepiej rozważyć dzierżawy takiego sprzętu. Jest to naprawdę opłacalne rozwiązanie, bo oprócz oszczędności daje też wiele korzyści, które możemy nazwać wartościami dodatnimi. Ile zatem kosztuje taka dzierżawa urządzeń drukujących i czy warto je wynająć?

Czytaj dalej

Jak dbać o firmowe drukarki? Serwis i konserwacja

Opublikowano: Marzec 9, 2021

Dbanie o prawidłowe działanie drukarek i kopiarek, a także regularne czyszczenie i rutynowa konserwacja to podstawowe wytyczne dotyczące eksploatacji sprzętu biurowego. Jeżeli chcesz zmniejszyć ryzyko awarii sprzętu w najmniej oczekiwanym momencie, pamiętaj o regularnym przeprowadzaniu prac serwisowych.

Czytaj dalej

Zakup a wynajem urządzeń drukujących - porównanie rozwiązań

Opublikowano: Luty 24, 2021

Ciężko wyobrazić sobie pracę w jakiejkolwiek firmie bez urządzeń drukujących – drukarek, skanerów, czy kserokopiarek. W każdej branży ilość dokumentów do przygotowania jest ogromna. Warto jednak zastanowić się, co jest bardziej opłacalne dla właściciela firmy – zakup urządzeń, czy ich dzierżawa?

Czytaj dalej

Dlaczego dzierżawa urządzeń drukujących to korzystne rozwiązanie dla firm?

Opublikowano: Luty 10, 2021

Wydawałoby się, że posiadanie własnego sprzętu drukującego jest najlepszym wyborem dla własnej firmy, tymczasem okazuje się, że wynajem sprzętu ma ogromnie dużo zalet, a wręcz jest korzystniejszy dla firmy. Dlaczego?

Czytaj dalej